Je to tady! Přesně za měsíc končí církevní rok!

Chtěli bychom vás proto jako animátoři děkanátu Karviná pozvat na tradiční Církevní silvestr. Přijďte společně oslavit konec liturgického roku a vstoupit do adventního období❗

Téma letošního silvestru je tématické, je jím První republika !

FB událost

Na co se můžete těšit? Tak jako každý rok se můžete těšit na spousta ?? taneční i jiné zábavy, bufet plný dobrého ??? jídla, ale především spoustu bezvadných lidí ????.

Co bude na letošním ročníku speciální? Nejen že si na své příjdou milovníci kostýmů, letošní rok je pomyslným rokem dospělosti, jedná se totiž o 18. ročník. I přes to platí, že je zakázáno během večera konzumovat alkohol. ?

V případě potřeby je možné zajistit přespání, nebo máte jakékoliv jiné dotazy, můžete napsat na email: animatori.dekanatkarvina[zavináč]gmail.com